Zamów profesjonalną prezentację!

Imię lub ksywa:
Twój adres email:
Temat Twojej pracy maturalnej:
Zabezpieczenie antyspamerskie, wpisz poniżej słowo: zamawiam
 
Wyślij

Prezentacje maturalne

Motyw matkiTwórcy literatury od najdawniejszych epok kreują nam różnorodne portrety matek, wskazując ich rolę w kształtowaniu wizerunku domu, wychowaniu młodego pokolenia, ale przede wszystkim uwypuklają piękno miłości macierzyńskiej jak i obojętność rodzicielek wobec własnych dzieci. Najstarsze teksty literackie matce przypisują szczególną rangę. Biblijna Ewa, żona Adama, to pierwsza kobieta, która pojawia się na ziemi. I to ona staje się symbolem pierwszej kobiety, matki, która dała życie światu. Natomiast Maryja, matka Jezusa , mimo swej wyjątkowości stała się archetypem matki cierpiącej, bezradnie opłakującej śmierć swego dziecka. Mitologia uznaje za pramatkę ludzkości Gaję- Ziemię. Piękno miłości macierzyńskiej, poświecenia i troski o córkę Korę starożytni przypisali Demeter, bogini urodzaju, której rozpacz podzielała przyroda. Inną matką cierpiącą jest Niobe. Z woli Zeusa utraciła swe liczne potomstwo i została zamieniona w kamień, gdyż drwiła z innych kobiet. Mitologia rzymska zwraca uwagę na wilczycę, przybraną matkę – opiekunkę bliźniąt, Romulusa i Remusa porzuconych przez biologiczną matkę. Jednak ani literatura, ani sztuka nie utrwaliły jednoznacznego wizerunku matki, na jej portret wpłynęły czynniki kulturowe, doświadczenia twórców jak i uwarunkowania społeczno – polityczne.

Opinie klientów

Bardzo dziękuję za piękną i ciekawą prezentację, będe Was polecała znajomym.

Ewelina
Nie miałem czasu na polski, bo jestem umysłem ścisłym, wybrałem wiec portal lekturki na napisanie mojej pracy. Zdałem powyżej oczekiwań.

Pozdrawiam, Damianek
Ceny macie dosyć wysokie ale warto, wcześniej kupiłem trzy prezentacje ale bardzo tanio wszystkie nadawały się do kosza, dzieki wam spokojnie zdałem.

Tomek
Chiałam pomóc córce w przygotowaniach do matury i wybrałam tą stronę, otrzymałam ciekawe opracowanie, ktróre pomogło mojej córce.

Janina

Ceny prezentacji

Zakupy indywidualne (1 prezentacja):

Prezentacja pisana na zamówienie: 199zł

Gotowa prezentacja maturalna (tematy zamieszczone na stronie): 49,20zł

Zakupy grupowe (2 prezentacje lub więcej):

Prezentacja pisana na zamówienie: od 149zł

Gotowa prezentacja maturalna (tematy zamieszczone na stronie): od 39,20zł

Lista tanich prac

Lista (przykładowa) tematów, które możemy dla Ciebie napisać na zamówienie

Darmowe prace